आज:  | Wed, 19, Jun, 2024

सांसद यादवद्वारा आज पनि स्थलगत अनुगमन तथा निरीक्षण कार्यलाई निरन्तरता…नियमित रुपमा घरदैलोमा पुग्दा स्थानीयद्वारा खुशी व्यतm

युथ अफ वीरगंज October 26, 2018मा प्रकाशित (५ साल अघि) १६६३७ पाठक संख्या

कार्तिक ९,२०७५
वीरगंज । संघीय समाजवादी फोरम नेपाल पर्साका अध्यक्ष तथा पर्सा क्षेत्र नम्बर १ का सांसद प्रदीप यादवले आज पनि स्थलगत अनुगमन तथा निरीक्षण कार्यलाई निरन्तरता दिनुभएको छ । उहाँले आफनो निर्वाचन क्षेत्रमा पर्ने विभिन्न स्थानहरुको स्थलगत अनुगमन तथा निरीक्षण गर्नुभएको हो । अनुगमन तथा निरीक्षणको क्रममा स्थाीय स्तरमा भईरहेका विकास निर्माण कार्यहरुको पनि अनुगमन तथा निरीक्षण गर्नुका साथै विकास लगायतका विभिन्न विषयमा स्थानीय युवा , महिलाहरुसंग छलफल समेत गर्नुभएको थियो । स्थानीय तहको चुनावपछि जितेका जनप्रतीनीधीहरु फर्केर जनताकोमा नआउने गरेको भएपनि सांसद प्रदिप यादवले सधै जनताको सुख दुखमा साथ दिनुका साथै घरदैलोमै पुगेर जनताको समस्या लगायत अपेक्षा बुझने गरेको प्रती खुशी लाग्ने गरेको स्थानीयवासीहरुले बताएका थिए ।