आज:  | Tue, 25, Jun, 2024

नेशनल मेडिकल विद्यार्थीमाथि एमडि अंसारीले भारतीय लगाएर आक्रमण गराए

युथ अफ वीरगंज November 22, 2019मा प्रकाशित (४ साल अघि) १५७९३ पाठक संख्या

नेशनल मेडिकल कलेजका विद्यार्थीबीच झडप !

शुक्रबार राति करिब ८ बजेको समयमा नेशनल मेडिकल कलेजमा एमबिबिएस अध्यनरत विद्यार्थीले वीरगन्जको सडकमा मेडिकल माफियाको लडाइँमा वीरगन्जवासीको साथ मागेका छन् ।

सरकारले तोकेको भन्दा बढी लिएको शुल्क फिर्ताको माग गर्दै आन्दोलनरत नेशनल मेडिकल कलेजका विद्यार्थीबीच झडप भएको छ !

मेडिकल माफिया नेशनल मेडिकल कलेज तथा शिक्षण अस्पताल वीरगन्जमा एम डि बसरुदिन असारीले अतिरिक्त शुल्क फिर्ताको माग गरेर बिरोधमा उत्रेका बिद्यार्थीहरु माथी गुण्डा लगाएर जिउदै जलाइ दिने धम्की दिएको घटनाले देशभर सनसनी फैलिएको छ । कलेजका सिनियर भनाउने उनका आसेपासे र आफन्त पर्ने बिद्यार्थीलाई समेत प्रयोग गराएर आन्दोलनरत बिद्यार्थीमाथी मानसिक तथा शारीरिक यातना दिलाउने गरेको घटना समेत बाहिरिएको छ । उनका एक दुई जना दलाल प्रवृत्तिका ब्यक्ति अतिरन्जिस तरिकाले आन्दोलन र बिद्यार्थीको जायज मागलाइ समेत ढाकछोप गर्ने प्रयास गरिएको छ ।

फोटो:- राहुल शाह