आज:  | Tue, 25, Jun, 2024

मुहार फेरिएको शंक्राचार्य गेट

युथ अफ वीरगंज November 23, 2019मा प्रकाशित (४ साल अघि) २०१६१ पाठक संख्या

७ मंसिर, वीरगञ्ज
नेपाल प्रवेश गर्ने मुख्यद्वार  ‘गेट वे अफ नेपाल’ भनिरे चिनिने शंकराचार्य प्रवेशद्वारमा शनीवार भब्य सफाई कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । बीरगंज रक्सौल वीचमा रहेको मितेरी पुल नजिक शंकराचार्य गेट र आसपासको क्षेत्रमा शनिबार बिहान सरसफाई गरिएको हो ।

भोलुन्टर’ नामक वीरगञ्जका सचेत तन्नेरी आवद्ध समूहको आव्हानमा सरसफाई कार्यक्रम राखिएको थियो । सरसफाईमा जुटेका तन्नेरी अभियानकर्मीलाई वीरगञ्ज महानगरपालिकाले समेत साथ दिएको थियो ।

भोलुन्टर ग्रुपका संयोजक राजन श्रीवास्तवले दुई साताको मेहनत पछि नाकाको अवस्थामा केहि सुधार आएको बताउनु भयो । “भ्रमण वर्ष २०२०  पूर्व सन्ध्यामा छौं, विश्व प्रसिद्ध गढीमाई मेला शुरु भईसकेको छ । लाखौं धार्मिक पर्यटक अब यही नाकाबाट आउँछन् ।

सो समुहमा श्याम सरार्फ, करण यादव, राजा रौनियार, बिनय गुप्ता, कम्लेश कुश्ववाहा, नुतन सरावगी, सुशिला पौडेल, देवेस गुप्ता, अनिल हजरा, बिक्की सरार्फ, अनिस कुश्वाहा, किस्सु सरार्फ लगायतका युवाहरुको सक्रिय सहभागीता रहेको छ ।

photographer :-Internet.