आज:  | Sat, 22, Jun, 2024

श्री गढिमाइ मेलाको खुसिमा रक्तदान ।

युथ अफ वीरगंज December 3, 2019मा प्रकाशित (४ साल अघि) ३४६६ पाठक संख्या

श्री गढिमाइ मेलाको खुसिमा रक्तदान । २०७६/८/१६- volunteers समूह बिरगंजको समन्वय एवं Animal Equality को आयोजनामा श्री गढिमाइ मेलाको अवसर पारेर खुसियाली सहित रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना बारा जिल्लाको कलैयामा गरिएको थियोे ।
उक्त रक्तदान कार्यक्रममा राजन श्रीवास्तव, श्याम सरार्फ, कमलेस कुश्वाहा, दयाशंकर सरार्फ(राज), भगवती सिग्देल, सुजित पटेल गरि २ महिला सहित १७ जनाले अमुल्य रक्तदान गरेका छन् ।
रक्तदान कार्यक्रमको समन्यव एव सहकार्य किसन सरार्फले गरेका थिए भने रक्तसञ्चार केन्द्रका जितेन्द्र कुशवाहाको टोलिले प्राबिधिक सहयोग गरेका थिए ।सो कार्यक्रममा ब्लड डोनर्स एसोसिएसन नेपाल पर्साका सचिव अरबिन्द सिह,समाजसेवी सन्जय अग्रवाल, बिक्की सरार्फ, उमेस गुप्ता, अमेय देशमुख, मनिस यादव, राम रहिम संस्थाका प्रतिनिधि, संचारकर्मि लगायतको उपस्थिति रहेको थियोे ।