आज:  | Tue, 25, Jun, 2024

जालिमका छोरा मतपत्र र स्वास्तिक छाप सहित पक्राउ

युथ अफ वीरगंज November 19, 2022मा प्रकाशित (१ साल अघि) ३१८१६ पाठक संख्या

वीरगन्ज,०३ मंसिर : पर्सा क्षेत्र नम्बर ४ मा नेकपा एमालेका प्रतिनिधीसभा सदस्य उम्मेदवार जालिम मियँका छोरा , नक्कली मतपत्र र गाडी सहित पक्राउ परेका छन् ।

मियाँका छोरा सहबीर अहमद , मौन अवधीमा गाडीमा प्रचार प्रसारमा हिडेको अवस्थामा नक्कली मतपत्र र स्वास्तिक छाप सहित पक्राउ परेका हुन् । उनिसंगै गाडीका चालक सुरज साहलाइ पनि प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

शनिबार दिउँसो कालिकामाइ गाँउपालिका वडा नम्बर १ मुडलीमा सवारी साधन चेकजाँचका क्रममा बा १४ च ४७४८ नम्बरको हाइलेक्स गाडी रोकेर चेकजाँच गर्दा गाडी भित्रबाट नक्कली मतपत्र ५९८ थान र स्वास्तीक छाप ४ थान बरामद भएको पर्साका प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

र्मान अवधीको समयामा चुनाव प्रचार प्रसारका लागि कुनै पनि गतिविधी गर्न नपाइने भएपनि गाडीमा मतपत्र र स्वास्तिक छाप बोकेर हिडेको अवस्थामा फेला परेपछि दुवैलाई नियन्त्रणमा लिइएको गिरीले बताए ।बरामद मतपत्र , स्वास्तिक छाप र गाडी सहित दुवै जनालाई पर्सा क्षेत्र नम्बर ४ को निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयमा जिम्मा लगाइएको उनले जानकारी दिए ।