आज:  | Tue, 25, Jun, 2024

भारी मात्रामा लागू औषध सहित असरफ र आलम पक्राउ

युथ अफ वीरगंज February 5, 2023मा प्रकाशित (१ साल अघि) ३५९२ पाठक संख्या


मिति २०७९।१०।२२ गते अं.१२;०० बजे वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा नं.१६ रजतजयन्ती चोक स्थित सडकखण्डमा यस कार्यालय मातहत वडा प्रहरी कार्यालय विर्ता र लागु औषध नियन्त्रण व्यूरो शाखा कार्यालय वीरगञ्जबाट खटिएको संयुक्त प्रहरी टोलीले विभिन्न सवारी साधन तथा पैदल यात्रीहरूलाई चेकजाँच गर्ने क्रममा ना.२ च ७९०५ नम्बरको टाटा सुमो भिक्टा गाडीलाई रोकी कानूनी रीत पुर्‍याई जाँच गर्दा निम्न नामथर वतनका व्यक्तिहरूले उल्लेखित नम्बरको गाडीको बर्नट भित्र सेतो प्लाष्टिकको २ वटा बोराभित्र लुकाइ छिपाइ ल्याएको प्रतिबन्धित लागु औषध Onrex 100ml को ३५८ बोत्तल फेला परेको हुँदा ना.२ च ७९०५ नम्बरको टाटा सुमो भिक्टा, उल्लेखित परिमाणको लागु औषध सहित निजहरूलाई नियन्त्रणमा लिइ यस कार्यालयमा ल्याइ थप अनुसन्धान कार्य भैरहेको ।
निम्नः-
१.अभियुक्त:- अबु अयुव असरफ
उमेर:-२० वर्ष
वतन:- जि.पर्सा जगरनाथपुर गा.पा.वडा नं.१ बिसुनपुर्वा
बरामद लागु औषधः- Onrex ३५८ बोत्तल, ना.२ च ७९०५ नम्बरको टाटा सुमो भिक्टा
२. अभियुक्तःईजहार आलम
उमेरः- २८ वर्ष
वतनः- जि.पर्सा वीरगञ्ज म.न.पा.वडा नं.२ छप्कैया
बरामद लागु औषधः- Onrex ३५८ बोत्तल, ना.२ च ७९०५ नम्बरको टाटा सुमो भिक्टा