आज:  | Wed, 19, Jun, 2024

वडाध्यक्ष चतुर्वेदीद्वारा श्रीसिया स्वास्थ्य चौकीलाई एक लाख बढीको स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण

युथ अफ वीरगंज February 5, 2023मा प्रकाशित (१ साल अघि) ४६६३ पाठक संख्या


श्रीसिया स्वास्थ्य चौकीलाई बिरगंज महानगरपालिका वडा नम्बर २५ का अध्यक्ष आशुतोष चतुर्वेदीले आइतबार एक कार्यक्रमका बीच एक लाख मूल्य बराबर आवश्यक स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरेका छन् ।

स्वास्थ्य चौकीलाई सृदृढ तथा व्यवस्थित ढंगले सञ्चालन गर्न उपकरण तथा आवश्यक स्वास्थ्य सामग्री उपलब्ध गराइएको वडाध्यक्ष चतुर्वेदीले जनाए । घाउ सफा गर्नका लागि ड्रेसिङ सेट, सामग्री राख्न ३ वटा टिनको बक्सा, उजुरी पेटिका, गेट पर्दा, कार्यालय प्रयोजनका लागि सामग्री ढुवानी गर्न साइकल, ३ वटा प्लाष्टिक टेबुल, हिटर, इन्डक्शन चुल्हो, ताल्चा लगायतका आवश्यक सामग्री स्वास्थ्य चौकी प्रमुख शत्रुघ्न यादवलाई हस्तान्तरण गरिएको वडाध्यक्ष आशुतोष चतुर्वेदीले जनाए ।