आज:  | Tue, 25, Jun, 2024

सन्दीप लामिछानेले रोहितकै कप्तानीमा खेल्नेछन् : मुख्य प्रशिक्षक देसाई

युथ अफ वीरगंज February 9, 2023मा प्रकाशित (१ साल अघि) ४१५९ पाठक संख्या


नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका नवनियुक्त मुख्य प्रशिक्षक मोन्टी देसाईले सन्दीप लामिछानेले रोहित पौडेलकै कप्तानीमा खेल्ने सुनिश्चित गरेका छन् ।
‘म क्रिकेटको भाषा बुझ्छु र मसँग क्रिकेटको भाषाको राम्रो दख्खल छ । म आएदेखि सबै कुरा प्रक्रियागत भएको छ । उनी प्रक्रियागत तरिकाले टिममा आएका छन् । मैले सबै गतिविधि नियालिरहेको छ । र सन्दीप लामिछाने टिम हुनेछन् । खेलाडीहरूले लामिछानेलाई बन्द प्रशिक्षणमा स्वागत गरेका छन् । साथै टिममा गर्नुपर्ने काम उनले राम्ररी गरिरहेका छन्,’ देसाईले दाबी गरे ।

मुख्य प्रशिक्षक देसाईले लामिछानेमाथि लागेको बलात्कार आरोप तथा नेपाल टी-ट्वान्टी लिगमा भएको स्पट फिक्सिङले टिममा कुनै प्रभाव नपार्ने बताए ।‘ड्रेसिङ रूममा राम्रो वातावरण बनाउने मेरो उदेश्य छ । अहिलेको समय भनेको टिमका सबै एकजुट हुने हो । पछिल्ला कुराहरूले टिमको प्रदर्शनमा प्रभाव पार्ने छैन,’ देसाईले थपे ।