आज:  | Sat, 22, Jun, 2024

मोटरसाइकिल चोरी अभियोगमा अजय गोसाई सहित ४ वटा मोटरसाइकिल बरामद भएको छ ।

युथ अफ वीरगंज October 30, 2023मा प्रकाशित (७ महिना अघि) ३१४८० पाठक संख्या


जिल्ला पर्सा वीरगञ्ज म.न.पा.वडा नं.१० स्थित सडकखण्डमा ना.५४ प ४७२४ नम्बरको मोटरसाइकिल र प्रदेश २-०३-०२२ प ९२७२ नम्बरको मोटरसाईकल पार्किङ गरी राखिएको अवस्थाबाट उक्त मोटरसाइकिलहरूको लक तोडी चोरी गरी लगेको भनी समेत व्यहोराको सूचनाको आधारमा चोरी भएको मोटरसाइकिलहरूलाई यस कार्यालय तथा मातहत वडा प्रहरी कार्यालय विर्ताबाट खटिएको प्रहरी टोलीले खोजतलास गर्दै जाने क्रममा जि.पर्सा वीरगञ्ज म.न.पा.वडा नं.३ नारायणी अस्पतालको पार्किङ स्थलबाट जि.पर्सा वीरगञ्ज म.न.पा.वडा नं.१६ बस्ने वर्ष २८ को अजय गोसाईले प्रदेश २-०३-०२२ प ९२७२ नम्बरको मोटरसाईकलमा बसी चलाई जान लागेको अवस्थाबाट निजलाई पक्राउ गरी अन्य सोही स्थानबाट चोरी भएका थप ३ वटा मो.सा.हरू सहित निजलाई नियन्त्रणमा लिएको ।
बरामद मो.सा.हरूः- प्रदेश २-०३-०२२ प ९२७२, ना.५४ प ४७२४, ना.३६ प ९८५३ र ना.६४ प ३९०६ नम्बरको मो.सा. ।
निम्नः-
पक्राउ विवरण
१. अभियुक्त:-अजय गोसाई
उमेर:- २८ वर्ष
ठेगाना:- जि.पर्सा वीरगञ्ज म.न.पा.वडा नं.१६
मुद्दा:- चोरी सम्बन्धी कसूर