आज:  | Wed, 19, Jun, 2024

लागु औषध सहित विरगन्जबाट तिन जना मानिसहरु पक्राउ परेका छन ।

युथ अफ वीरगंज December 4, 2023मा प्रकाशित (६ महिना अघि) ७५०५५ पाठक संख्या


वीरगंज,
मिति २०८०।०८।१५ गते अं.१७;०० बजेको समयमा जिल्ला पर्सा वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा नं.१६ रजतजयन्तीचोक स्थित सडकखण्डमा लागु औषध नियन्त्रण व्यूरो शाखा कार्यालय पर्सा र यस कार्यालय मातहत प्रहरी चौकी ईनर्वा पर्साबाट खटिएको संयुक्त चेकिङ टोलीले भारतबाट वीरगञ्जतर्फ आउने सवारी साधन तथा पैदल यात्रीहरूलाई चेकजाँच गर्ने क्रममा ना.३० प ७७४६ नम्बरको स्कुटीलाई रोकी कानूनी रीतपुर्याई खानतलासी गर्दा जिल्ला मकवानपुर हेटौडा उ.म.न.पा.वडा नं.१ बस्ने वर्ष २४ को समिप श्रेष्ठ र पछाडी सवार ऐ.ऐ.बस्ने वर्ष २८ को सुवास पौडेलले लगाएको हुडी भित्र बाँया हाँतको भागमा लुकाइ छिपाइ राखिएको लागु औषध खैरो हिरोइन जस्तो देखिने सेतो पदार्थ ०.६२० मि. ग्राम फेला परेको हुँदा उल्लेखित लागु औषध सहित निजहरूलाई नियन्त्रणमा लिइ यस कार्यालयमा ल्याइ लागु औषध सम्बन्धी कसूरमा थप अनुसन्धान कार्य भैरहेको ।