आज:  | Tue, 25, Jun, 2024

लागु औषध गाँजासहित वीरगंजका शेख सदाम पक्राउ ।

युथ अफ वीरगंज December 12, 2023मा प्रकाशित (६ महिना अघि) ३१६४८ पाठक संख्या


वीरगंज । प्रहरीले वीरगंज महानगरपालिकाकाे वडा नं.१६ नगवा फुलवारी टोलस्थित शेख सदामकाे घरमा छपामारी गरि लागु औषध गाँजासहित उनलाई पक्राउ गरेकाे छ ।

सदामले आफ्नै घरमा अवैध लागु औषध गाँजा विक्री वितरण गरिरहेको सूचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्सा र लागु औषध नियन्त्रण व्यूरो पर्साबाट खटिएको संयुक्त प्रहरी टोलीले मंगलबार दिउसाे १ बजे छापामारी उनलाई नियन्त्रणमा लिएकाे हाे ।

सदामकाे घरमा खाटमुनी कालो रंगको प्लाष्टिकको डिब्बाभित्र लुकाइ छिपाई राखिएको लागु औषध गाँजा ६ के.जी.५०० ग्राम र उक्त गाँजा तौल गर्ने डिजिटल तराजू २ थान फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरिक्षक (डिएसपी) कुमार बिक्रम थापाले वताए ।

उक्त लागु औषध सहित निजलाई नियन्त्रणमा लिई जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा ल्याइ लागु औषध सम्बन्धी कसूरमा थप अनुसन्धान कार्य भइरहेकाे डिएसपी थापाले जानकारी दिए ।